Czy będzie Cud nad Notecią?
Dodane przez Many1991 dnia Kwiecień 13 2012 22:15:25

ŁabiszynGopło

Noteć Łabiszyn- Gopło Kruszwica

Sobota, godz.15.00

Już jutro KP Gopło na Stadionie Miejskim w Łabiszynie o 15:00 podejmie swojego czwartego rywala, którym jest Noteć Łabiszyn. Mecz wyjazdowy z drużyną Dariusza Kołackiego będzie o tyle ważny, że obie drużyny (wraz z Szubinianką Szubin) cieszą się dorobkiem 21 punktów mając 7-punktową przewagą nad drużyną spadkową LTP Lubanie.

O Noteci okiem statystyka

W rozgrywkach IV ligi Noteć Łabiszyn aż 12-krotnie przegrywała spotkania ze swoimi przeciwnikami z ligi (8 razy na wyjeździe, a 4 u siebie) , 7-krotnie potrafili zdobyć komplet punktów (5 razy u siebie, 2 razy na wyjeździe). O ile KP Gopło ma wyrównaną ilość strzelonych i straconych bramek ( 32:33) o tyle różnica bramek Noteci wynosi aż -24. Stąd też Gopło zajmuje wyższe bo 9 miejsce w tabeli.

Co gryzie Noteć Łabiszyn?

O ile Gopło Kruszwica remisując z bardzo słabym zespołem LTP Lubanie ( jak bardzo słabym wystarczy przeczytać w Panoramie Kruszwickiej skupiając się na wypowiedzi selekcjonera tego zespołu) oraz ponosząc wysoką porażkę w meczu z wiceliderem Solcem Kujawskim powoli odzyskuje punkty o tyle Noteć Łabiszyn zaczęło rundę wiosenną przegraną z Pomorzaninem Toruń. Szybko udało się jednak ten niekorzystny układ zmienić wygrywając z lepszą technicznie Włocławią Włocławek 2:1. Z meczu tego możemy dowiedzieć się wiele o strategii drużyny, która nie powinno się zmienić przed jutrzejszym meczem.

Autor: Przemysław Bohonos
Panorama Kruszwicka