W這c豉via

Sklep kibica

Piast Z這tniki Kujawskie- Gop這 Kruszwica
Dodane przez Many1991 dnia maj 20 2008 20:24:36
Ju jutro(t.j.鈔oda 21.05.08.) o godzinie 17 00 w Z這tnikach Kujawskich, gracze Gop豉 rozegraj sw鎩 kolejny mecz ligowy.Aktualnie dru篡na ze Z這tnik zajmuje 10 miejsce,z dorobkiem 32 punkt闚.Podczas ostatniej kolejki, Piast przegra w Szubinie z miejscow Szubiniank a 5-1.W poprzedniej rundzie nasz zesp馧 okaza si lepszy od dru篡ny ze Z這tnik,wygrywaj帷 na w豉snym boisku 3-1.My郵,瞠 瘸den kibic z Kruszwicy nie ma nic przeciwko temu, aby ten wynik si jeszcze raz powt鏎zy.Miejmy nadziej,瞠 nasi pi趾arze przerw z陰 passe i z trudnego terenu wywioz trzy, bardzo wa積e punkty.

Autor: Kozio
Gop這 Kruszwica-Note ζbiszyn= 0:2 (0:2)
Dodane przez Many1991 dnia maj 17 2008 19:05:27
Bramki: 33'- Zajdlewicza, 43'- Kowalczyk.

Sk豉d Gop豉:Artur ㄠczny-Przemys豉w Suli雟ki,Krzysztof Koz這wski,Arkadiusz Bentkowski,Damian Gralak-Dominik Ry,Cezary Bagrowski,Rados豉w D帳rowski,Patryk Walczak-Jaros豉w Lewandowski,Dawid Ry

Rezerwa:Norbert Cicho,ㄆkasz Pipczy雟ki,Maciej Fogt,ㄆkasz Krzemi雟ki,Hubert Skonieczny,Arkadiusz Kaniewski

Tego si chyba nikt nie spodziewa,jedna ze s豉bszych dru篡n tej ligi pokona豉 pretendenta do walki o awans do 4 ligi.Mo積a powiedzie,瞠 zrobili to zas逝瞠nie,przewy窺zali Kruszwiczan w ka盥ym elemencie rzemios豉 pi趾arskiego.Ale od pocz徠ku.Mecz zacz掖 si od spokojnej gry w 鈔odku pola,pierwsz okazj stworzyli sobie bia這-niebiescy,b陰d obro鎍y gospodarzy na gola m鏬 zamieni Jaros豉w Lewandowski,jednak do嗆 znacznie chybi.Po tej sytuacji, gospodarze nie potrafili wi璚ej zagrozi "豉biszy雟kiej bramce",a 鄉ielej zacz瘭i gra go軼ie. Wytworzyli sobie kilka dogodnych sytacji,czego efektem by豉 bramka strzelona z dystansu przez D.Zajdlewicza.ζbiszynianie poczynali sobie coraz lepiej,ju po chwili strzelili drug bramk.Do鈔odkowanie z rzutu ro積ego na gola zamieni Kowalczyk.Po dw鏂h bramkach, mecz si wyr闚na i znowu okazje mia Jaros豉w Lewandowski,jednak w tym pojedynku okaza si lepszy bramkarz go軼i.Optyczn przewage przej瘭i gospodarze,jednak nic z tego nie wynika這.Do przerwy wynik 0-2.Po przerwie trener Sabo dokona trzech zmian,na boisku zobaczyli鄉y Arkadiusza Kaniewskiego,ㄆkasza Pipczy雟kiego i ㄆkasza Krzemi雟kiego,a boisko opu軼ili Przemys豉w Suli雟ki,Arkadiusz Bentkowski i Dominik Ry.W drugiej po這wie go軼ie ograniczali si tylko do obrony i do kontratak闚.Gra bia這-niebieskich przypomina豉 bicie g這w w mur.Nasz zesp馧 nie by這 praktycznie sta na 瘸dn sytuacj podbramkow,wi璚 wynik nie m鏬 by inny.Mecz wygra豉 dru篡na lepsza,lepiej zorganizowana,trzy punkty zespo這wi Noteci napewno si nale瘸造.Nam pozostaje mie nadziej,瞠 w nast瘼nym meczu nasi pi趾arze wywioz ze Z這tnik Kujawskich trzy punkty.Awans od nas po tym meczu si oddali,jednak jeszcze nie wszystko stracone i trzeba walczy do samego ko鎍a.

Dodane przez Many1991 dnia maj 15 2008 21:35:14
Ju w najbli窺z sobot o godzinie 16:00 w Kruszwicy, pi趾arze Gop豉 rozegraj kolejne bardzo wa積e spotkanie z Noteci ζbiszyn.Zesp馧 z Pa逝k zajmuje aktualnie czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punkt闚, natomiast bia這-niebiescy okupuj pi徠 pozycj z czterdziesto dwu punktowym dorobkiem.W ostatniej kolejce Note przegra豉 na w豉snym boisku z Szubiniank Szubin 0-2.Napewno wszyscy liczymy na trzy punkty w tym spotkaniu,jednak nie nale篡 zapomnie,瞠 pierwszym meczu po mi璠zy tymi ekipami,ζbiszynianie okazali si lepsi wygrywaj帷 a 5-1,a jedyn bramk w tym spotkaniu dla Gop豉 strzeli Dominik Ry.To spotkanie poprowadzi tr鎩ka arbitr闚 z W這c豉wka,jako g堯wny Ryszard Przybysz, a na linach pomaga mu b璠 Poleski Krzysztof i Dziadzi鏬 S豉womir. Wszystkich kibic闚 bardzo gor帷o zapraszamy.
Podzia punkt闚 w Izbicy...
Dodane przez Many1991 dnia maj 15 2008 17:37:00
Bramki: Lewandowski 9min, Banaszak 12min

Sk豉d : ㄠczny,- Pipczy雟ki, Koz這wski,Gralak, Redmann,-Dom. Ry, Kotecki, Bagrowski, Walczak,-Lewandowski,Daw. Ry.

Rezerwa: Cicho, Bentkowski, D帳rowski,Olszewski, Skonieczny, Fogt

Przed tym spotkaniem faworyt by jeden,a byli nim oczywi軼ie gracze kruszwickiego Gop豉 i nie tylko wskazywa豉 na to pozycja w tabeli tych dw鏂h dru篡n, ale tak瞠 bezpo鈔ednie pojedynki obydwu ekip w poprzednich latach.W sezonie 05\06 Gop這 pokona這 Kujawiank w Izbicy 3-1,a w rundzie jesiennej bie膨cego sezonu lepszy okaza si tak瞠 kruszwicki zesp馧 wygrywaj帷 2-1.Ale do rzeczy spotkanie zacz窸o si od wyr闚nanej gry w 鈔odku pola,jednak z czasem przewag zacz掖 osi庵a nasz zesp馧,czego efektem by豉 szybko strzelona bramka przez Jaros豉wa Lewandowskiego, ju w 9 minucie spotkania.Niestety po trzech minutach gry mieli鄉y ju wynik1-1,a do remisu doprowadzi strza貫m z dystansu Maciej Banaszak.Po bramce obraz gry si wyr闚na.Gracze Kujawianki zacz瘭i wierzy, 瞠 mog osi庵n望 korzystny dla nich rezultat.Po kilku minutach gry w kruszwickim zespole,gra zacz窸a znowu ulega poprawie,czego efektem by豉 sytuacja sam na sam P. Walczaka z bramkarzem gospodarzy,niestety zwyci瘰ko w tym pojedynku wyszed ten drugi. Tak zako鎍zy豉 si pierwsza po這wa tego meczu.Natomiast co mo積a powiedzie o drugiej.Gop這 w tej cz窷ci meczu stworzy這 sobie tyle sytuacji,ile pi趾arze z Kruszwicy nie mieli przez ca造 sezon,mo積a sobie za瘸rtowa. Za wszelk cen pi趾a nie chcia豉 wpa嗆 do siatki.Raz bramkarzowi gospodarzy pomog豉 poprzeczka, nast瘼nym razem brakowa這 kilku centymetr闚,i jeszcze z ogromnym szcz窷ciem broni bramkarz z Izbicy.Co tu du穎 m闚i,trzy punkty powinny by nasze.Kruszwickim kibicom wypada podzi瘯owa zawodnikom za walk i liczy,瞠 w meczu z Noteci ζbiszyn nasi pi趾arze zgarn ca陰 pul.

Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Brak post闚.
Gop這 Kruszwica - Serwis kibic闚

Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie | okazjanazakupy.pl