* 56 min - 2:1 - Mateusz Bi這szewski
* 59 min - 2:2 - Tomasz Bakiera

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska - Kaniewski, Kropski, Kotecki, K.Bentkowski, Redmann - Bi這szewski (od 65 min. Adamski).
Nie grali: O.Stanecki, Bia趾owski, K.Bentkowski, Kornacki,Bagrowski.

Dru篡na Gop豉 zdoby豉 tylko jeden punkt w meczu z ambitnym zespo貫m z Markowic, ale jak stwierdzili niepocieszeni kruszwiccy pi趾arze po meczu, nale篡 m闚i raczej o stracie dw鏂h punkt闚 ni o zdobyciu jednego.
A zacz窸o si bardzo obiecuj帷o. Ju w 2 minucie Mateusz Bi這szewski strzeli niecelnie w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem go軼i, w 10 minucie Krzysztof Bentkowski z rzutu wolnego trafi pi趾 w poprzeczk, w 13 minucie pi趾a po strzale g這w Przemys豉wa Suli雟kiego o centymetry min窸a poprzeczk bramki Kujaw, w 17 i 21 minucie 鈍ietnych sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystali Rafa Redmann i Arkadiusz Kaniewski.
W trakcie ca貫j pierwszej po這wy pi趾arze z Markowic oddali tylko jeden niecelny strza na bramk gospodarzy, Du瘸 nieskuteczno嗆 pod bramk przeciwnika spowodowa豉, 瞠 mimo sporej przewagi w polu naszego zespo逝 pierwsza po這wa zako鎍zy豉 si wynikiem bezbramkowym.
Pierwszy kwadrans drugiej po這wy to prawdziwa hu鈣awka nastroj闚. Ju w 51 minucie Arkadiusz Kaniewski pot篹nym strza貫m pod poprzeczk wyprowadzi kruszwiczan na prowadzenie i wydawa這 si, 瞠 wszystko jest ju pod kontrol. Nic z tego.
Podobnie jak w meczu z Szubiniank, nasi zawodnicy po zaledwie dw鏂h minutach stracili gola. Na ca貫 szcz窷cie nie za豉mali si takim obrotem sprawy i po trzech minutach ponownie obj瘭i prowadzenie, a strzelcem gola by Mateusz Bi這szewski, kt鏎y uprzedzi bramkarza i ulokowa pi趾 w siatce strza貫m g這w.
Kruszwiccy kibice po aplauzie ponownie odetchn瘭i z ulg, ale tylko znowu, o zgrozo, na trzy minuty. W 59 minucie Tomasz Bakiera pot篹nym p豉skim strza貫m ponownie doprowadzi do wyr闚nania.
Pi趾arze Gop豉 ruszyli do zmasowanych atak闚 i kilka razy byli bardzo bliscy zdobycia gola. Niestety, w dalszym ci庵u szwankowa豉 skuteczno嗆, zabrak這 te troch szcz窷cia i, zdaniem wielu kruszwickich kibic闚, do remisu przyczyni造 si te b喚dy arbitra spotkania.
Dwukrotnie dosz這 do bardzo kontrowersyjnych sytuacji, kiedy to najpierw Mateusz Bi這szewski, a p騧niej Krzysztof Bentkowski wed逝g wielu obserwator闚 meczu faulowani byli w polu karnym, lecz s璠zia g堯wny nie podyktowa ani razu rzutu karnego. Po meczu nawet dzia豉cze Kujaw przyznali, i w przynajmniej jednym przypadku "jedenastka" gospodarzom si nale瘸豉.
Opr鏂z tego w 64 minucie szar簑j帷ego Mateusza Bi這szewskiego na szesnastym metrze sfaulowa jeden z obro鎍闚 go軼i - rzut wolny i tylko 鄴速a kartka. Naszym zdaniem, gdy faulowany jest zawodnik wychodz帷y na "czyst" pozycj, winny tego zaj軼ia pi趾arz powinien otrzyma kartk czerwon.
Jeszcze w doliczonym czasie gry nasi zawodnicy mieli szans na strzelenie zwyci瘰kiej bramki, lecz strza Krzysztofa Bentkowskiego z rzutu wolnego okaza si niecelny.
Szkoda dw鏂h punkt闚, zw豉szcza 瞠 jeden z g堯wnych rywali do awansu (Mie Lipno) przegra sw鎩 mecz na w豉snym boisku. Nie nale篡 jednak za豉mywa si tym faktem, tylko w spokoju przygotowywa si do nast瘼nych spotka i w miar mo磧iwo軼i poprawi kilka element闚 gry.
Po raz pierwszy w tej rundzie (a by to ju dziewi徠y mecz) nasi pi趾arze stracili dwie bramki w jednym spotkaniu. Ponadto - podczas dw鏂h ostatnich mecz闚 u siebie (z Szubiniank i z Kujawami) zawodnicy Gop豉 trzykrotnie po zdobyciu gola niemal natychmiast, w ci庵u dw鏂h - trzech minut dawali sobie strzeli bramk wyr闚nuj帷. Trzeba si spokojnie nad tym faktem zastanowi i wysnu w豉軼iwe wnioski.

Ju w sobot(21.05 godz.17.00) nast瘼na, bardzo ciekawa kolejka spotka. Gop這 ponownie na w豉snym stadionie zagra z walcz帷ym ci庵le o awans Liderem W這c豉wek, kt鏎y kilka dni temu pokona Kujawy i to w Markowicach 4:1.
Kujawianka Izbica zagra na wyje寮zie w Markowicach i trudno wskaza tam faworyta spotkania, natomiast mecz kolejki odb璠zie si w Szubinie - miejscowa Szubinianka zmierzy si z Mieni Lipno!
Czekamy wi璚 z niecierpliwo軼i na najbli窺zy, pi趾arski weekend.

毒鏚這: goplokruszwica.pl
Gop這 gromi w Janowcu i nadal zajmuje pozycje lidera rozgrywek!
Dodane przez Many1991 dnia maj 09 2011 16:37:15
SpartaGop這

Sparta Janowiec Wlkp. 1-8 Gop這 Kruszwica

Bramki:

* 11 min - Rafa Redmann (karny)
* 30 min - Krzysztof Koz這wski
* 47 min - Przemys豉w Suli雟ki
* 50 min - Mateusz Bi這szewski
* 55 min - Mateusz Bi這szewski
* 57 min - Kamil Adamski
* 63 min - Rafa Redmann
* 65 min - Kamil Adamski

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Suli雟ki, Koz這wski, Talaska - Soko這wski (od 53 min. Adamski), Kropski (od 62 min. Bagrowski), Kotecki (od 64 min. Kaniewski), K.Bentkowski, Redmann - Bi這szewski (od 68 min. A.Bentkowski)
.
Nie grali: O.Stanecki, Bia趾owski.

W to, 瞠 pi趾arze Gop豉 przywioz komplet punkt闚 z Janowca, wierzy豉 znaczna cz窷 kruszwickich kibic闚. Nie by這 chyba jednak nikogo, kto by przewidywa zwyci瘰two naszego zespo逝 w takich rozmiarach!!!
W doskona造ch nastrojach powr鏂ili z Janowca kibice i pi趾arze Gop豉. Nasza dru篡na po bardzo dobrej grze zdemolowa豉 m這dy miejscowy zesp馧 Sparty 8:1 i tylko dzi瘯i du瞠j niefrasobliwo軼i i nieskuteczno軼i kruszwiczan w ko鎍owych fragmentach gry gospodarze mog zawdzi璚za, 瞠 nie sko鎍zy這 si na wyniku w granicach 0:13 lub 0:14.
Od pocz徠ku spotkania uwidoczni豉 si du瘸 przewaga naszej dru篡ny. Zawodnicy Gop豉 panowali na boisku, cho ich akcje w pierwszej fazie meczu by造 troch nerwowe i chaotyczne. Liczni kruszwiccy kibice odetchn瘭i w 11 minucie meczu, kiedy to szar簑j帷ego w polu karnym Rafa豉 Redmanna "wyci瘭i" obro鎍y Sparty i sam poszkodowany w niezawodny spos鏏 otworzy z rzutu karnego wynik spotkania.
Gospodarze w pierwszej po這wie meczu tylko raz powa積iej zagrozili bramce Tomasza M造narka, ale strza jednego z napastnik闚 miejscowych okaza si niecelny.
W 30 minucie by這 ju 2:0. Po wyrzucie pi趾i z autu przez Rafa豉 Redmanna do g這wy wyskoczyli Krzysztof Koz這wski i jeden z obro鎍闚 gospodarzy. Pi趾a zatrzepota豉 w siatce i cho niekt鏎zy tego gola traktuj jako samob鎩czego, my zapisujemy to trafienie na konto walecznego kapitana naszego zespo逝.
Przez ostatni kwadrans pierwszej po這wy kruszwiczanie mieli jeszcze dwie doskona貫 okazje do zdobycia bramek, jednak pi趾a po strza豉ch Krzysztofa Bentkowskiego (doskona豉 indywidualna akcja) i Przemys豉wa Suli雟kiego trafia豉 w s逝pek bramki gospodarzy.
Pierwsze 20 minut drugiej cz窷ci zawod闚 to okres gry, w kt鏎ym Sparta zosta豉 zdemolowana. W tej fazie meczu nasi pi趾arze grali wr璚z 鈍ietnie, z rozmachem i niezwykle skutecznie.
W 47 minucie ogl康ali鄉y naj豉dniejsz akcje meczu i jedn z naj豉dniejszych w ca造m sezonie. Nasi zawodnicy wymienili na jeden lub dwa kontakty kilkana軼ie (!) poda a po do鈔odkowaniu pi趾 po strzale g這w Mateusza Bi這szewskiego instynktownie na rzut ro積y wybi bramkarz gospodarzy. Po centrze z kornera Przemys豉w Suli雟ki podwy窺za na 3:0.
Trzy minuty p騧niej Mateusz Bi這szewski po zagraniu Krzysztofa Bentkowskiego pot篹nym strza貫m strzela swojego pierwszego gola, a po nast瘼nych pi璚iu minutach ponownie "obs逝穎ny" przez K. Bentkowskiego podwy窺za na 5:0. W 57 minucie wprowadzony kilka minut wcze郾iej na boisko Kamil Adamski zdobywa sz鏀t bramk, kilka minut p騧niej swojego drugiego gola, tym razem po uderzeniu pi趾i g這w zdobywa graj帷y bardzo dobr rund Rafa Redmann.
W 65 minucie 鏀m, a swoj drug bramk strzela ponownie Kamil Adamski, kt鏎y gra coraz cz窷ciej i coraz lepiej. W tym okresie gry, w kt鏎ym zawodnicy Sparty mieli du瞠 trudno軼i z wyprowadzeniem pi趾i z w豉snej po這wy trener Polehojko dokona wszystkich czterech zmian. Pomimo tego szturm Gop豉 trwa nadal, lecz ju niestety bez efekt闚 bramkowych.
Idealnych wr璚z sytuacji do zdobycia kolejnych bramek nie wykorzystali m.inn. Mateusz Bi這szewski, dwukrotnie Arkadiusz Bentkowski i Rafa Redmann, Mi這sz Talaska i Krzysztof Bentkowski.
W pi販e niewykorzystane sytuacje si mszcz, tote gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli nieoczekiwanie po kontrze honorowego gola i ten spos鏏 zmniejszyli rozmiary i tak bardzo wysokiej pora磬i.
Cieszy dobra gra, cieszy wysokie zwyci瘰two, chocia trener Artur Polehojko po meczu dzi瘯uj帷 swoim podopiecznym wytkn掖 im niefrasobliwo嗆 i nonszalancj w ko鎍闚ce spotkania.
Przed naszymi zawodnikami jeszcze sze嗆 ligowych pojedynk闚. Nie wybiegajmy jednak tak daleko w przysz這嗆, mecz w Janowcu to ju te historia, skupmy si teraz wszyscy na najbli窺zym spotkaniu mistrzowskim w Kruszwicy.

W sobot, 14 maja o godz. 17.00 Gop這 podejmowa b璠zie dru篡n Kujaw Markowice i ju dzi kibic闚 na ten mecz serdecznie zapraszamy!

* 1:1 - 23 minuta - Dawid Janicki

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska - Soko這wski, Kotecki, K.Bentkowski, Kropski (od 77 min. Bachanek), Redmann - Bi這szewski (od 90 min. Adamski).

Nie grali: O.Stanecki, A.Bentkowski, Bia趾owski, Kaniewski, Bagrowski.

W rozegranym w ostatni sobot kwietnia najwa積iejszym meczu 22 kolejki lider zremisowa z wiceliderem 1:1. Remis spowodowa, i kruszwiczanie utrzymali pierwsze miejsce w tabeli, natomiast pi趾arze z Szubina na skutek zwyci瘰tw zespo堯w z Izbicy i Lipna spadli na czwarte miejsce.
T這k w czo堯wce tabeli jest jednak du篡, tote ka盥a nast瘼na kolejka mo瞠 przynie嗆 przetasowania na pierwszych czterech miejscach.
Sobotnie spotkanie lepiej zacz瘭i gospodarze, kt鏎zy znacznie cz窷ciej atakowali bramk szubinian i ju w 7 minucie byli blisko zdobycia prowadzenia, lecz pi趾a po strzale Rafa豉 Redmanna minimalnie min窸a bramk go軼i. Po tym zagraniu do g這su doszli pi趾arze Szubinianki, kt鏎zy kolejno w 10 i 17 minucie meczu stworzyli sobie idealne sytuacje do zdobycia gola, lecz na szcz窷cie dla naszego zespo逝 pi趾a po ich strza豉ch o centymetry mija豉 bramk Tomasza M造narka.
W odpowiedzi zaatakowali zawodnicy Gop豉 i tym razem uczynili to skutecznie. Krzysztof Bentkowski wymanewrowa obro鎍闚 dru篡ny przeciwnej i precyzyjnym strza貫m z lewej nogi zza linii pola karnego pokona Adama Kopaczewskiego. Rado嗆 kruszwiczan nie trwa豉 jednak d逝go. Cztery minuty p騧niej go軼ie po sk豉dnej akcji i do鈔odkowaniu Marcina Wi郾iewskiego wyr闚nali, a gola zdoby strza貫m g這w Dawid Janicki.
Podopieczni Artura Polehojki w 37 minucie mieli znakomit okazj do ponownego obj璚ia prowadzenia, kiedy to Mateusz Bi這szewski b璠帷 "sam na sam" z bramkarzem Szubinianki trafi pi趾 w s逝pek, a dobitki w wykonaniu tego samego zawodnika i Rafa豉 Redmanna zablokowali obro鎍y go軼i.
W drugiej po這wie spotkania obie dru篡ny stara造 si atakowa i przechyli szal zwyci瘰twa na swoj stron. Dwukrotnie pi趾a po strza豉ch z dystansu przez zawodnik闚 Szubinianki ociera豉 si wr璚z o siatk kruszwickiej bramki, w rewan簑 w 76 minucie Rafa Redmann strza貫m z ostrego k徠a trafi pi趾 ponownie w s逝pek, natomiast techniczne uderzenie pi趾i z rzutu wolnego w 82 minucie w wykonaniu Krzysztofa Bentkowskiego okaza這 si niecelne.
W ostatnich kilku minutach meczu obie dru篡ny sprawia造 wra瞠nie zadowolonych z remisu, wydawa這 si, 瞠 瘸den z zespo堯w nie chce zaryzykowa i przegra w ko鎍闚ce spotkania.
Tak te si sta這, pi趾arze Gop豉 i Szubinianki podzielili si punktami, a po meczu jak zwykle zdania w鈔鏚 kruszwickich kibic闚 by造 podzielone - jedni czuli lekki niedosyt z wyniku, inni twierdzili, i trzeba szanowa ten punkt zdobyty w konfrontacji z bardzo silnym zespo貫m, kt鏎y w Kruszwicy pokaza si z jak najlepszej strony.
Mamy lidera!
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 23 2011 18:35:07
BrzyskorolGop這

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-2 Gop這 Kruszwica

Bramki: Suli雟ki 11’. Bi這szewski 22’
Sk豉d: M造narek- 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska- Soko這wski /A. Bentkowski/, Kropski, Kotecki /Kaniewski/ , K. Bentkowski, Redmann- Bi這szewski /Adamski/
Nie zagrali: O. Stanecki, M. Stanecki, Bia趾owski, Bagrowski

W bardzo trudnym meczu, na trudnym terenie naszym zawodnikom uda這 wywalczy si komplet punkt闚.
Pocz徠ek spotkania w wykonaniu naszych zawodnik闚 wygl康a wr璚z kapitalnie, gro幡e ataki na bramk gospodarzy sun窸y jeden za drugim i ju w 9 minucie spotkania Przemys豉w Suli雟ki zdoby bramk, jednak nie wiedzie czemu arbiter boczny podni鏀 chor庵iewk sygnalizuj帷 pozycj spalon. Na szcz窷cie to nie zrazi這 naszych zawodnik闚 i ju dwie minuty p騧niej po strzale tego samego zawodnika prowadzi這 1:0. Ataki Gop豉 nie ustawa造, a wr璚z si nasila造, doskona陰 sytuacj do podwy窺zenia rezultatu mia Mateusz Bi這szewski, kt鏎y jednak przegra pojedynek „sam na sam” z bramkarzem gospodarzy. Chwil p騧niej ten zawodnik zrehabilitowa si umieszczaj帷 pi趾 w siatce i po kapitalnej akcji naszego zespo逝 Gop這 prowadzi這 ju 2:0. Przewag na boisku posiada這 ca造 czas Gop這, jednak trzeba przyzna, 瞠 Brzyskorol postawi nam trudne i zdecydowane warunki, gospodarze grali bardzo ostro i ambitnie, na szcz窷cie naszym zawodnikom uda這 si to prze豉ma. Do przerwy wynik nie uleg zmianie.
W drugiej po這wie gra troch si zmieni豉, nasza dru篡na umiej皻nie si broni豉, natomiast Brzyskorol pr鏏owa konstruowa akcje na naszej po這wie. Na szcz窷cie z atak闚 gospodarzy nie wiele wynika這, jednak trzeba przyzna, 瞠 w tym meczu ca造 nasz blok obronny gra bardzo dobrze.
Trzy punkty wywiezione z trudnego terenu i w meczu z dobr dru篡n bardzo ciesz, wywalczone one zosta造 po bardzo ambitnej grze naszego zespo逝.
O meczu w Brzyskorzystewku nale篡 ju powoli zapomnie, poniewa za tydzie na stadionie w Kruszwicy niezwykle trudny mecz z Szubiniank Szubin. B璠zie to absolutny hit 22 kolejki V ligi. Na ten ci篹ki mecz dla naszej dru篡ny, ju dzisiaj wszystkich zapraszamy. Spotkanie odb璠zie si w sobot o godzinie 16.00.

Brzysko-Rol - Gop這
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 22 2011 11:31:40
Pa逝czankaGop這

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Gop這 Kruszwica

Pi徠ek, godz. 16.00

W najbli窺zy pi徠ek zesp馧 kruszwickiego Gop豉 czeka bardzo trudny mecz wyjazdowy, nasza dru篡na uda si do Brzyskorzystewka.
Brzyskorol w tej rundzie spisuje si przyzwoicie, jednak mo積a by這 spodziewa si po tym zespole du穎 wi璚ej. W ostatnim swoim meczu uleg do嗆 niespodziewanie na wyje寮zie Kujawom Markowice 2:4. Brzyskorol zajmuje obecnie pi徠e miejsce i ma na swoim koncie 37 punkt闚.
Najlepszym strzelcem dru篡ny z Brzyskorzystewka jest dobrze znany w Kruszwicy Tomasz Krysi雟ki, ju teraz jednak wiadomo, 瞠 ten zawodnik w meczu z nami nie zagra. Krysi雟ki pauzowa b璠zie jeszcze przez d逝窺zy okres, powodem tego jest operacja kolana, kt鏎 przeszed kilka dni temu.
Mecz w Brzyskorzystewku zapowiada si jako bardzo trudny dla naszej dru篡ny, a najlepszym przyk豉dem na to jest to, 瞠 Gop這 w Brzyskorzystewku jeszcze nigdy nawet nie zremisowa這 !!! To chyba jest najlepszym dowodem na to, jaki czeka nasz ci篹ki b鎩.
Wszystkich kibic闚 zapraszamy na mecz do Brzyskorzystewka, kt鏎y odb璠zie si w do嗆 nietypowy dzie- Wielki Pi徠ek. Pocz徠ek spotkania o godzinie 16.00.

Dobra passa Gop豉 dalej trwa!
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 17 2011 13:24:59
chujeGop這

Gop這 Kruszwica 1-0 Kujawianka Strzelno

Bramka: Redmann (karny) 85’
Sk豉d: M造narek- 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska- Soko這wski /Adamski/, Kotecki, K. Bentkowski /Bagrowski/, Redmann, Kaniewski / Bachanek/- Bi這szewski
Nie zagrali: O. Stanecki, Kropski, Bentkowski, Bia趾owski

Spotkanie z Kujawiank przysporzy這 kruszwickim kibicom wiele nerw闚, kt鏎ych chyba niewielu by si spodziewa這.
Mecz z dru篡n ze Strzelna okaza si dla nas bardzo trudny, gra nie uk豉da豉 si tak jak by鄉y wszyscy tego chcieli. Kujawianka do Kruszwicy przyjecha豉 z nastawieniem defensywnym, licz帷 na kontrataki. Chocia gra Gop豉 wygl康a豉 do嗆 topornie, to kilka razy uda這 si zagrozi bramce go軼i. W 30 minucie spotkania po ewidentnym faulu w polu karnym na Mateuszu Bi這szewskim s璠zia tego spotkania powinien odgwizda rzut karny, jednak tego nie uczyni. Do przerwy mimo pr鏏 naszych zawodnik闚 nie uda這 si zdoby bramki.
Po przerwie gra ca造 czas toczy豉 si praktycznie na po這wie Kujawianki, niestety niezbyt wiele z tego wynika這. Gra w tym spotkaniu naszym pi趾arzom zdecydowanie si nie uk豉da豉. Kiedy wydawa這 si, 瞠 mecz zako鎍zy si remisem, to na szcz窷cie w 85 minucie spotkania po faulu w polu karnym na Mateuszu Bi這szewski, tym razem s璠zia podyktowa ju rzut karny. Do pi趾i podszed Rafa Redmann i pewnym strza貫m pokona bramkarza go軼i.
Trzeba przyzna, 瞠 by to zdecydowanie najs豉bszy mecz naszej dru篡ny w tej rundzie. Na szcz窷cie mimo s豉bej gry uda這 zainkasowa si komplet punkt闚.
Za tydzie (pi徠ek 22.04.) Gop這 czeka bardzo ci篹ki wyjazd do Brzyskorzystewka.

Gop這- Kujawianka...
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 14 2011 23:44:21
chujeGop這

Gop這 Kruszwica - Kujawianka Strzelno

Sobota, godz. 16.00

Ju w najbli窺z sobot o godzinie 16.00 Gop這 zagra sw鎩 pi徠y mecz w rundzie wiosennej. Do Grodu Popiela przyjedzie Kujawianka Strzelno, kt鏎a w tej rundzie mocno zawodzi, co wcale nie oznacza 豉twego spotkania dla naszego zespo逝. Jak wszyscy dobrze wiemy pojedynki z dru篡n ze Strzelna zawsze by造 bardzo zaci皻e i obfitowa造 w wiele emocji. W czterech meczach w tej rundzie Kujawianka nie zdo豉豉 zdoby jeszcze ani jednego punktu. W ostatnim swoim spotkaniu uleg豉 na w豉snym terenie Kujaw Markowice 1:4. Pi趾arze ze Strzelna zajmuj obecnie 9 lokat i w swoim dorobku maj 23 punkty.

Bezpo鈔ednie pojedynki:

Sezon 2010/11: Kujawianka-Gop這 2:2

Sezon 2009/10: Kujawianka-Gop這 3:3

Gop這-Kujawianka 1:0

Sezon 2008/09 Gop這-Kujawianka 1:2

Kujawianka-Gop這 1:0

Jak widzimy te pojedynki zawsze dla nas by造 trudne, na co wskazuj powy窺ze wyniki. Pomimo s豉bej gry w tej rundzie Kujawianki, mo瞠my spodziewa si trudnej przeprawy. Na ten mecz zapraszamy wszystkich kruszwickich kibic闚. Pocz徠ek spotkania o godzinie 16.00.

Gop這 zwyci篹a i podtrzymuje dobra pass...
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 09 2011 23:07:45
MGKSGop這

MGKS Lubraniec- Gop這 Kruszwica 0:3

Bramki: Soko這wski 34’, Redmann 60’ (karny), 84’
Sk豉d: M造narek- 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska- Soko這wski, Kropski, K. Bentkowski, Redmann, Kaniewski- Bi這szewski
Rezerwa: O. Stanecki, Kotecki, Bagrowski, Adamski, Bia趾owski, Bajer. A. Bentkowski

Mecz w Lubra鎍u zapowiada si jako trudny dla naszych zawodnik闚. Na szcz窷cie nie okaza這 si tak strasznie jak sobie to wszyscy wyobra瘸li鄉y.
Od pocz徠ku meczu uwidoczni豉 si delikatna przewaga naszego zespo逝. W grze obydwu zespo這m zdecydowanie przeszkadza wiatr, kt鏎y tego dnia wia bardzo mocno. Oko這 30 minuty spotkania doskona陰 sytuacj mia Mateusz Bi這szewski, kt鏎y z kilku metr闚 pos豉 pi趾 wysoko nad bramk. Kilka minut p騧niej Gop這 prowadzi這 ju 1:0, po podaniu Krzysztofa Bentkowskiego swoj pierwsz bramk w kruszwickich barwach zdoby Krystian Soko這wski. Do przerwy Gop這 na boisku posiada這 zdecydowan przewag.
Po zmianie stron gracze z Kruszwicy przyst徙ili do bardziej zdecydowanych atak闚, czego efektem by faul w polu karnym na Mateuszu Bi這szewskim. Rzut karny na gola zamieni pewnym strza貫m Rafa Redmann. Po tym golu na boisku ca趾owicie panowa nasz zesp馧, gracze MGKS mimo wielu ch璚i do gry nie byli w stanie zagrozi naszej bramce. W 84 minucie po szybkiej akcji naszego zespo逝 swoj drug bramk, a trzeci dla Gop豉 strzeli Rafa Redmann, kt鏎y pewnym strza貫m umie軼i pi趾 w d逝gim rogu bramkarza.
Mimo do嗆 pewnego wyniku, kt鏎y wskazuje na 豉twy mecz dla naszej dru篡ny, trzeba powiedzie, 瞠 gdyby nie dobra i ambitna gra Gop豉, wynik w tym meczu m鏬豚y by zupe軟ie inny. To nasz zesp馧 zapracowa sobie na taki rezultat swoj dobr postaw.
Po udanym spotkaniu w Lubra鎍u, naszym pi趾arzom za tydzie przyjdzie si zmierzy w derbowym pojedynku, na w豉snym boisku z Kujawiank Strzelno. Ju dzi wszystkich kibic闚 na ten derbowy mecz zapraszamy, pocz徠ek spotkania o godzinie 16.00 w sobot !!!
Mamy Vice-lidera !
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 03 2011 20:31:10
CzarniGop這

Gop這 Kruszwica 2-1 Czarni Wierzchos豉wice

Bramki: Koz這wski 20’, Bi這szewski 58’
Sk豉d: M造narek- 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska- Soko這wski, Kropski / Bagrowski/, Bentkowski, Redmann / Kaniewski /, Bachanek / Kotecki / - Bi這szewski / Adamski /
Nie zagrali: O. Stanecki, Bia趾owski, K. Bentkowski

Mo積a by這 spodziewa si ci篹kiego spotkania, ale chyba nikt nie spodziewa si, 瞠 b璠zie ono a tak trudne.
Pocz徠ek spotkania nale瘸 zdecydowanie do zespo逝 go軼i, kt鏎zy zdo豉li stworzy sobie kilka dogodnych sytuacji, na szcz窷cie z opresji ratowa nasTomasz M造narek. Po kilkunastu minutach mecz si wyr闚na, a z ka盥 minut inicjatyw na boisku przejmowa這 Gop這. W ko鎍u w 20 minucie spotkania, po rzucie ro積ym wykonywanym przez Rafa Redmana pi趾 g這w do siatki skierowa Krzysztof Koz這wski. Gdy wydawa這 si, 瞠 nasz zesp馧 przejmie inicjatyw i zdo豉 strzeli rywalowi kilka bramek, na nasze nieszcz窷cie go軼ie po szybkiej kontrze doprowadzili do wyr闚nania. Do przerwy mimo pr鏏 naszych pi趾arzy wynik nie uleg zmianie.
Po wyj軼iu na drug po這w nasz zesp馧 zdecydowanie przewa瘸 na boisku, kilkakrotnie by這 gro幡ie pod bramk go軼i, jednak w kilku sytuacjach zabrak這 skutecznego wyko鎍zenia. Na szcz窷cie w 58 minucie spotkania Mateusz Bi這szewski pi瘯nym strza貫m wyprowadzi nasz zesp馧 na prowadzenie. Po zdobyciu bramki Gop這 jeszcze bardziej atakowa這 przeciwnika, m. in. strza貫m g這w, w s逝pek trafi Krzysztof Koz這wski. Kilkana軼ie minut p騧niej tym razem pi趾a otar豉 si o poprzeczk po strzale g這w Arkadiusza Kaniewskiego. Nasi zawodnicy zdo豉li sobie stworzy jeszcze kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola. W ko鎍owych minutach nasz zesp馧 cofn掖 si na w豉sn po這w i broni wyniku. Ko鎍闚ka potrzyma豉 troch w nerwowo軼i licznie zgromadzonych kruszwickich kibic闚, jednak na nasze szcz窷cie wynik tego meczu nie uleg ju zmianie.
Naszym pi趾arzom nale膨 si wielkie podzi瘯owania za walk w這穎n w ten mecz.
Za tydzie nasz zesp馧 czeka kolejny trudny wyjazd, tym razem do Lubra鎍a. Ju dzisiaj zapraszamy wszystkich na ten mecz, kt鏎y odb璠zie si w sobot o godzinie 16.00.

Zwyci瘰two w 疸inie !
Dodane przez Many1991 dnia marzec 26 2011 20:04:29

Pa逝czanka 疸in 0-1 Gop這 Kruszwica

Bramka: Krzysztof Bentkowski 57’ (rzut wolny)
Sk豉d: M造narek- 真rawski, Koz這wski, Suli雟ki, Talaska- Soko這wski, Kropski /Bagrowski/, K. Bentkowski, Redmann, A. Bentkowski /Bachanek/- Bi這szewski
Rezerwa: O. Stanecki, Adamski, Bagrowski, M. Stanecki, Bia趾owski, Bajer, Bachanek

Mecz w 疸inie zapowiada si dla naszej dru篡ny bardzo ci篹ko i rzeczywi軼ie taki by. Na szcz窷cie z trudnego terenu uda這 si wywie潭 komplet punkt闚.
Pocz徠ek spotkania by wyr闚nany, a gra toczy豉 si w 鈔odku pola. Z up造wem czasu to nasz zesp馧 przej掖 inicjatyw i uda這 si wytworzy kilka sytuacji, najlepsz mia Rafa Redmann, kt鏎y zmarnowa sytuacj sam na sam. Do przerwy wynik nie uleg ju zmianie.
Po zmianie stron nasz zesp馧 przyst徙i do bardziej zdecydowanych atak闚, kolejn sytuacj sam na sam zmarnowa tym razem Krzysztof Bentkowski. Na szcz窷cie ten sam zawodnik zrehabilitowa si zdobywaj帷 bramk po silnie bitym rzucie wolnym. Po tym golu nasz zesp馧 wyprowadza gro幡e kontry, kt鏎e powinny zako鎍zy si kolejnymi bramkami. Na kilka minut przed ko鎍em spotkania zwyci瘰two w tym meczu uratowa dla nas Tomasz M造narek, kt鏎y wybroni w kapitalnym stylu strza napastnika gospodarzy.
Podsumowuj帷 dzisiejsze spotkanie, nale篡 powiedzie, 瞠 nasz zesp馧 w tym spotkaniu zas逝篡 ca趾owicie na zwyci瘰two i tylko przez nasz nieskuteczno嗆 wynik tego spotkania nie jest wy窺zy. Naszym pi趾arzom nale膨 si s這wa uznania, gdy grali bardzo ambitnie i na murawie w 疸inie zostawili sporo zdrowia.

W sobot do 疸ina.
Dodane przez Many1991 dnia marzec 24 2011 20:29:51

Pa逝czanka 疸in - Gop這 Kruszwica

Sobota, godz. 15.00

W najbli窺z sobot nasz zesp馧 czeka ci篹ki wyjazd do 疸ina na mecz z miejscow Pa逝czank. W przerwie zimowej zesp馧 ze 疸ina wzmocni這 czterech zawodnik闚: Adrian R騜ycki ( Mieszko Gniezno), Mariusz Wojciechowski ( Lechita K貫cko), Adrian Fletka ( D帳 Barcin) i Krzysztof Zamiar ( Mieszko Gniezno), ponadto do dru篡ny do陰czy這 zawodnicy z junior闚. W swoim pierwszym meczu w tej rundzie Pa逝czanka pokona豉 na wyje寮zie Kujawy Markowice a 3:0. Mecz w 疸inie zapowiada si bardzo ciekawie i za pewne b璠zie to bardzo ci篹ki b鎩 dla naszych zawodnik闚. W naszych szeregach zabraknie Krystiana Koteckiego, kt鏎y pauzuje za nadmiar 鄴速ych kartek.

Gop這-Pa逝czanka 4:1

Jak wida mecze mi璠zy dwoma ekipami uk豉da造 si r騜nie. Zobaczymy jak sytuacja rozwinie si w sobotnie popo逝dnie, jedno jest pewne, b璠zie to ci篹kie spotkanie dla naszej dru篡ny. Wszystkich sympatyk闚 na ten mecz zapraszamy, pocz徠ek spotkania w sobot o godzinie 15.00, na ulicy Gnie幡ie雟kiej w 疸inie.

Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Brak post闚.
Gop這 Kruszwica - Serwis kibic闚

Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie | okazjanazakupy.pl