Dodane przez Many1991 dnia sierpie 01 2011 21:46:07
<br />
IzbicaGop這

Goplania Inowroc豉w - Gop這 Kruszwica

Juz w najbli窺z sobot czeka kruszwickich pi趾arzy pierwszy mecz o stawk w tym sezonie. W I rundzie rozgrywek pucharu polski rywalem Gop豉 b璠zie dru篡na Goplanii Inowroc豉w. Inowroc豉wianie w nadchodz帷ym sezonie wyst瘼owa b璠zie w Lidze Okr璕owej grupie II albowiem w poprzednim sezonie zaliczy豉 do嗆 niespodziewany spadek. Mecz ten b璠zie dla kruszwiczan do嗆 dobrym testem przed zbli瘸j帷 si coraz wi瘯szymi krokami inauguracj sezonu.Mecz odb璠zie si o godzinie 10:00 w pobliskim Inowroc豉wiu, wszystkich kibic闚 serdecznie zapraszamy!

LKS ORΜWIANKA Or這wo - LZS CZARNI Wierzchos豉wice
LZS Jadowniki - LKS SPARTA Janowiec Wlkp.

Bramki: zawodnik testowany 15’, zawodnik testowany 85’

W swoim pierwszym meczu sparingowym nasz zesp馧 po dobrej grze pokona IV-ligowca z Wielkopolski 2:0. Obydwie bramki zdobyli zawodnicy testowani, kt鏎zy pokazali si z dobrej strony. Nasza dru篡na w tym spotkaniu wyst徙i豉 bez kilku podstawowych zawodnik闚 (M造narek, Kotecki, Kropski).
Nast瘼ny sparing ju w 鈔od o godzinie 18.00, a rywalem naszych pi趾arzy b璠zie Cuiavia Inowroc豉w. Mecz odb璠zie si w Kruszwicy.
Sparingi...
Dodane przez Many1991 dnia lipiec 04 2011 20:11:09
Gop這

Sparingi - Lato 2011

Znamy ju dru篡ny, z kt鏎ymi Gop這 zagra w okresie przygotowawczym przed rozpocz璚iem ligowego sezonu.

09.07.11- Gop這 - Zjednoczeni Trzemeszno
16.07.11- Sok馧 Kleczew - Gop這
23.07.11- Gop這 - LKS 奸esin
27.07.11- Gop這 - Cuiavia Inowroc豉w
30.07.11- Gop這 - Notecianka Pako嗆

Godziny sparing闚 b璠ziemy podawa na bie膨co.
Juniorzy m這dsi awansowali do Ligi Wojew鏚zkiej.
Dodane przez Many1991 dnia lipiec 01 2011 23:40:45

Gop這 Kruszwica 2-0 D帳 Barcin

W rewan穎wym meczu bara穎wym m這dzi pi趾arze Gop豉 odrobili straty z pierwszego spotkania w Barcinie (1:0), pokonali junior闚 D瑿u 2 : 0 i awansowali do presti穎wej Ligi Wojew鏚zkiej K-PZPN.

Jest to ju drugi w tym sezonie awans (po zespole senior闚) kruszwickiej dru篡ny do wy窺zej klasy rozgrywkowej!

Je郵i dodamy do tego bardzo dobr postaw i gr pozosta造ch zespo堯w m這dzie穎wych - m這dzik闚 i orlik闚, kt鏎zy w swoich klasach okr璕owych zaj瘭i odpowiednio drugie i trzecie miejsca na mecie rozgrywek, to mo積a z ca陰 pewno軼i stwierdzi, i miniony sezon 2010/2011 by najlepszym pod wzgl璠em sportowym od wielu, wielu lat!!!
IV liga kibicowsko !
Dodane przez Many1991 dnia czerwiec 24 2011 01:16:18
Gop這

IV LIGA KIBICOWSKO

Przedstawiamy sk豉d dru篡n, z kt鏎ymi nasze Gop這 ju w si瘲pniu b璠zie gra這 w IV lidze:

LTP Lubanie
Szubinianka Szubin (vice-mistrz V ligi grupy 2)
Start Warlubie (mistrz V ligi grupy 1)
Pomorzanin Toru (vice-mistrz V ligi grupy 1)

Przed nami zapowiadaj si naprawd ciekawe pojedynki nie tylko te sportowe, ale r闚nie i kibicowskie m.in. mecz, na kt鏎y czeka ka盥y z nas czyli pojedynek ze Startem Radziej闚. Spotkamy si r闚nie z ekipami, z kt鏎ymi nie mieli鄉y jeszcze 瘸dnego kontaktu i mamy nadzieje, 瞠 w nadchodz帷ym sezonie nasz stadion odwiedz jakie zorganizowane grupy kibic闚 go軼i. W IV lidze zabraknie naszych zgodowiczy, czyli D瑿u Barcin oraz Goplanii Inowroc豉w, kt鏎e niestety spad造 do okr璕闚ki, mamy nadziej, 瞠 tylko na jeden sezon. Z dru篡n, kt鏎e posiadaj zorganizowany ruch kibicowski w IV lidze wyr騜niaj si:

W這c豉via W這c豉wek - zdecydowanie najlepsza ekipa w IV lidze, liczny m造n si璕aj帷y do 300 os鏏, w III lidze minionego sezonu zaliczyli prawie wszystkie wyjazdy, jeden z lepszych Fan Club闚 ΘSu 鏚, maj r闚nie uk豉d z bydgoskim Zawisz

Legia Che軛瘸 - ciekawa ekipa nie maj帷a jeszcze z nami styczno軼i, m造n podobnie jak W這c豉via si璕aj帷y 300 os鏏, jeszcze rok temu w III lidze zaliczyli bardzo dobry wyjazd do Konina, gdzie na meczu z G鏎nikiem stawi這 ich si oko這 200 os鏏, Che軛瘸 jest silnym Fan Clubem Legii Warszawa, zgody Legii to: Sparta Brodnica, Che軛inianka Che軛no oraz Rod這 Kwidzy

Che軛inianka Che軛no - nie wiele wiadomo nam o tej ekipie, m造n si璕aj帷y 100 (?) os鏏, na ostatnim meczu w IV lidze tego sezonu stawili si 40 osobow za這g w Che軛篡, r闚nie Fan Club warszawskiej Legii, zgody: Legia Che軛瘸

Start Warlubie - podobnie jak o Che軛iniance nie wiele nam wiadomo o ekipie z Warlubia, wiemy jedynie, 瞠 kiedy 陰czy ich uk豉d ze Starem Radziej闚, obecnie s Fan Clubem Olimpii Grudzi康z

Unia Gniewkowo - kiedy na Unii wystawiany by skromny m造nek, teraz Unici z tego co nam wiadomo raczej sporadycznie zbieraj si mecze swojej dru篡ny, skupili si g堯wnie na meczach Elany Toru, kt鏎ej s Fan Clubem

Unia Solec Kujawski - czasami na Unii wystawiany jest m造n, g堯wnie s to osoby z Fan Clubu Polonii Bydgoszcz, kt鏎y znajduje si w Solcu Kujawskim

Start Radziej闚 - o tej ekipie chyba ka盥y z nas sporo wie, m造n si璕aj帷y 80 os鏏, sporadycznie zaliczane wyjazdy, jedna z naszych najwi瘯szych kos, Startowcy niedawno przybili zgod z Lechem Rypin i jest on ich jedyn zgod, mamy r闚nie nadziej, 瞠 w ko鎍u zbior si na przyjazd do Kruszwicy

Jak wida IV liga nie b璠zie nudna pod wzgl璠em kibicowskim. Kilka ekip prezentuj帷ych ca趾iem dobry poziom urozmaici troch IV-ligowe stadiony. Mamy r闚nie nadziej, 瞠 wi瘯szo嗆 z wymienionych ekip odwiedzi nasz stadion, na kt鏎ym to zorganizowana grupa kibic闚 przyjezdnych nie go軼i豉 od bardzo d逝giego czasu.
Awans przypiecz皻owany zwyci瘰twem !
Dodane przez Many1991 dnia czerwiec 19 2011 20:38:59
<br />
IzbicaGop這

Kujawiak Kowal 0-1 Gop這 Kruszwica

W Kowalu meldujemy si jednym autokarem w sile 40 os鏏 w tym 4 Victoria Koronowo. Na meczu wywieszamy 3 flagi w tym jedna Victorii i od pocz徠ku spotkania ruszamy z dobrym dopingiem. Na pocz徠ku drugiej po這wy nie dopingujemy ale po jaki 10 minutach ruszamy z dopingiem, kt鏎y r闚nie m鏬 sie podoba. Pod koniec spotkania o篡wili sie miejscowi co spodowa這 u nas pod闚jn mobilizacje i nasz doping by na prawd bardzo dobry! Panowali鄉y na stadionie!
Pi趾arze strzelaj bramk w ko鎍闚ce meczu, a po ostatnim gwizdku bawimy sie razem z nimi na p造cie boiska. Czekamy r闚nie za pi趾arzami przed szatni aby podzi瘯owac im za wspania造 sezon i upragniony awans.
Warto zaznaczy, 瞠 na meczu by這 mn鏀two policji razem z ochron i mo積a by這 odczu, 瞠 potraktowali to jako mecz podwy窺zonego ryzyka :-).
Po powrocie do Kruszwicy popis da豉 nasza miejscowa policja, kt鏎a zacz窸a szale (zaczepki, prowokacje). Wszystko zako鎍zy這 si jednym mandatem i straszeniem zakazami stadionowymi :-) CH.W.D.P.
Podsumowuj帷 wyjazd poza wyg逝pami pan闚 w niebieskich mundurach nale篡 zaliczy do udanych! Wielkie dzi瘯i dla Victorii za wsparcie i do zobaczenia na kibicowskim szlaku!
IV LIGA IV LIGA GOPEΘO !!!
MAMY IV LIG !!!
Dodane przez Many1991 dnia czerwiec 12 2011 20:06:20

Gop這 Kruszwica 2-3 Sadownik Waganiec

Bramki: Kropski 17, Krzysztof Koz這wski 51 - Ga喚za 47, Arkadiusz Jonatowski 52, Krzysztof Dr鏏kowski 90+1

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Suli雟ki, Koz這wski, Talaska – Kaniewski, Kotecki, K.Bentkowski, Kropski, Redmann- Bi這szewski

Mimo pora磬i doczekali鄉y si historycznego awansu do IV ligi. Uda這 si to po bardzo ci篹kim sezonie, gdzie praktycznie 瞠by nie wypa嗆 z gry o awans trzeba by這 wygrywa mecz za meczem.
Trzeba powiedzie sobie szczerze, 瞠 gra naszych pi趾arzy w tym meczu nie zachwyci豉, jednak pierwsza pora磬a w tej rundzie te musia豉 w ko鎍u kiedy przyj嗆. Pi趾arze w ten sezon w這篡li wiele si, wiele zaanga穎wania i po prostu ten awans im si nale瘸.
Naszym zawodnikom za ten historyczny awans nale膨 si wielkie gratulacje i podzi瘯owania. Po ci篹kim sezonie przyszed czas na odpoczynek, jednak ju za p馧tora miesi帷a czeka nas walka na IV-ligowych boiskach.

Kibice: Mobilizacja na ten mecz przynios豉 w miar dobry efekt i w ten dzie w m造nie pojawi這 si nas lekko ponad 60 os鏏. W I po這wie prowadzimy dobry doping, a w drugiej jeszcze lepszy pomimo tego, 瞠 liczba os鏏 ch皻nych do dopingu lekko zmala豉. Po meczu wbiegamy na boisko i cieszymy si z pi趾arzami z awansu, imprezowanie na stadionie trwa do p騧nych godzin nocnych. Jak na tak d逝g przerw w dopingowaniu mo積a powiedzie, 瞠 oko這 60 os鏏 w m造nie jest dobrym wynikiem. DO ZOBACZENIA W IV LIDZE !!!
MECZ O HISTORYCZNY AWANS !!!
Dodane przez Many1991 dnia czerwiec 07 2011 13:46:20

Gop這 Kruszwica - Sadownik Waganiec

Sobota, godzina 15.00

Ju w najbli窺z sobot kruszwickich kibic闚 czeka miejmy nadziej wielkie pi趾arskie 鈍i皻o. W豉郾ie w ten dzie Gop這 mo瞠 zapewni sobie historyczny awans na IV-ligowe boiska.
Do upragnionego awansu naszym pi趾arzom w sobotnim spotkaniu z Sadownikiem Waganiec wystarczy remis. W razie pora磬i istnieje tak瞠 szansa na awans, w przypadku gdy Kujawianka Izbica Kujawska przegra b康 zremisuje z Mieni Lipno.
Na pewno dla kruszwickich kibic闚 mo瞠 to by historyczna chwila, czy jednak tak si stanie przekonamy si dopiero w sobotnie popo逝dnie.
Wszystkich kibic闚 Gop豉 na ten mecz zapraszamy !!! Lepszej okazji do awansu mo瞠 ju nie by!!! Pocz徠ek meczu przy ulicy Pozna雟kiej 17, o godzinie 15.00.
Gop這 o krok od IV ligi !
Dodane przez Many1991 dnia czerwiec 05 2011 21:06:02
<br />
IzbicaGop這

Mie Lipno 1-2 Gop這 Kruszwica

W ostatnich kolejkach spotka niemal wszystko uk豉da這 si po my郵i naszych pi趾arzy, w czym ich w豉郾ie najwi瘯sza zas逝ga. W meczu w Lipnie ponownie pokazali, 瞠 zamierzaj walczy o awans do samego ko鎍a.

Pierwsza po這wa tego pojedynku nie zacz窸a si dobrze, bo ju w czwartej minucie pi趾arze z Lipna wyszli na prowadzenie. Pomimo dobrej postawy kruszwiczan, wynik do ko鎍a pierwszej po這wy nie uleg zmianie.

W 60. minucie drugiej po這wy Rafa Redmann wla nadziej w serca kibic闚, strzelaj帷 bramk wyr闚nuj帷. Od tego momentu zarysowa豉 si przewaga gospodarzy, nasi pi趾arze ograniczali si jedynie do gro幡ych kontratak闚. I w豉郾ie jeden z nich, w 88. minucie przyni鏀 zwyci瘰k bramk, kt鏎ej strzelcem by Przemys豉w Suli雟ki.

Gop這 zwyci篹y這 w Lipnie i utrzyma這 przewag 5 punkt闚 nad najgro幡iejszymi rywalami. Do ko鎍a rozgrywek zosta造 dwie ostatnie kolejki, w kt鏎ych do zdobycia jest sze嗆 punkt闚.

Kibice: Nas w Lipnie 18 os鏏 z dobrym dopingiem w II po這wie. IV LIGA, IV LIGA GOPEΘO !!!
Gop這 coraz bli瞠j IV ligi !!!
Dodane przez Many1991 dnia maj 30 2011 12:48:40
<br />
IzbicaGop這

Kujawianka Izbica Kuj. 0-2 Gop這 Kruszwica

Bramki:

* 70 min - Mateusz Bi這szewski
* 85 min - Adam Kropski

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Suli雟ki, Koz這wski, Talaska - Adamski (od 57 min. Bagrowski), Kropski, K.Bentkowski, Redmann, Kaniewski - Bi這szewski (od 87 min. A.Bentkowski).

Nie grali: O.Stanecki, Bia趾owski, Kornacki.

草速a kartka: Koz這wski

W najwa積iejszym meczu 26 kolejki rozgrywek Gop這 Kruszwica pokona這 w Izbicy miejscow Kujawiank i utrzyma這 przodownictwo w tabeli. Ma這 tego - wobec remisu Szubinianki w Waga鎍u nasza dru篡na na fotelu lidera znacznie si umocni豉! Sobotnie spotkanie okre郵ane hitem kolejki by這 jednym z najwa積iejszych w tej rundzie zar闚no dla obu rywalizuj帷ych zespo堯w jak i uk豉du czo堯wki tabeli w ko鎍owej fazie rozgrywek.

Na trybunach zauwa篡 mo積a by這 wielu przedstawicieli z K-PZPN w Bydgoszczy, a zawody s璠ziowa arbiter z ekstraklasy Adam Lyczma雟ki.

Od pocz徠ku meczu inicjatyw przej瘭i gospodarze, kt鏎zy znacznie cz窷ciej byli w posiadaniu pi趾i i z pasj atakowali bramk kruszwiczan. M.in. po zagraniach najlepszego bodaj瞠 w szeregach miejscowych Wawrzyniaka, najpierw w 7 minucie Rybi雟ki, a nast瘼nie w 15 minucie Zentkiewicz mieli wyborne okazje do strzelenia gola.

Nasz zesp馧 bez strat przetrwa nap鏎 Kujawianki, a od 30 minuty sam przej掖 inicjatyw. W 31 minucie gro幡ie, ale niecelnie pi趾 g這w uderzy Przemys豉w Suli雟ki, natomiast w 33 minucie Rafa Redmann strzeli z wolnego w s逝pek, a koz逝j帷ej wzd逝 linii bramkowej pi趾i nikt nie zdo豉 wepchn望 do bramki.

Do ko鎍a pierwszej po這wy wynik nie uleg zmianie, a ko鎍owy rezultat spotkania nadal pozostawa spraw otwart.

Pocz徠ek drugiej cz窷ci meczu to zn闚 lekka przewaga izbiczan, jednak ich akcje w por kasowali obro鎍y Gop豉 i bramkarz Tomasz M造narek.

Najlepsz okazj do wyj軼ia na prowadzenie gospodarze mieli w 65 minucie, kiedy to po strzale g這w Rybi雟kiego kapitaln interwencj popisa si Tomek M造narek wybijaj帷 pi趾 na rzut ro積y. W tym momencie da這 si ju jednak zauwa篡, 瞠 nasi pi趾arze przeprowadzaj coraz liczniejsze i gro幡iejsze kontry, kt鏎e mog przynie嗆 powodzenie. W 67 minucie z woleja hukn掖 Mateusz Bi這szewski, lecz pi趾a poszybowa豉 nad bramk Szylberta. Trzy minuty p騧niej nast徙i豉 eksplozja rado軼i na sektorach trybun zajmowanych przez licznie przyby造ch do Izbicy kibic闚 Gop豉 - po dok豉dnym zagraniu Krzysztofa Bentkowskiego, Mateusz Bi這szewski plasowanym strza貫m w d逝gi r鏬 wyprowadzi kruszwick ekip na prowadzenie!

Zawodnicy Kujawianki rzucili si do odrabiania strat, lecz robili to nerwowo i chaotycznie. W tym fragmencie meczu du穎 lepsze wra瞠nie robili zawodnicy Gop豉, kt鏎zy m康rze grali pi趾 staraj帷 si j utrzymywa jak najdalej od w豉snego pola karnego. W 85 minucie spotkania doskona貫j okazji do podwy窺zenia wyniku nie wykorzysta Mateusz Bi這szewski, lecz kilkana軼ie sekund p騧niej do do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego Krzysztof Koz這wski idealnie zgra pi趾 g這w do Adama Kropskiego, kt鏎y bez problem闚 r闚nie strza貫m g這w wpakowa pi趾 po raz drugi do siatki gospodarzy.

Do ko鎍a spotkania podopieczni trenera Polehojki m康rze kontrolowali gr utrzymuj帷 skutecznie niezwykle korzystny wynik. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry pi趾arze Kujawianki zdobyli nawet bramk, lecz strzelec gola by na pozycji "spalonej" i nie zosta豉 ona uznana przez s璠ziego.

Ko鎍owy gwizdek arbitra miejscowi przyj瘭i z rozgoryczeniem, nietrudno natomiast wyobrazi sobie rado嗆, kt鏎a zapanowa豉 w kruszwickim obozie.

Szacunek dla naszych zawodnik闚 - z bardzo "gor帷ego" terenu przywie幢i komplet punkt闚 wygrywaj帷 z jednym najgro幡iejszych kontrkandydat闚 do awansu i to na jego boisku.

Przed meczem przeprowadzili鄉y kr鏒k sond w鈔鏚 kruszwickich kibic闚 - ponad po這wa z nich remis bra豉 w ciemno! Rzeczywisto嗆 okaza豉 si jeszcze bardziej radosna.

W nast瘼nej kolejce nasi pi趾arze otrzymaj punkty walkowerem (Ziemowit wycofa si z rozgrywek), natomiast naszych rywali czekaj mecze, kt鏎e trudno nazwa "spacerkami".

Czekamy wi璚 na 鈔odowe rozstrzygni璚ia, po kt鏎ych do ko鎍a rozgrywek pozostan ju tylko trzy kolejki!!!
Dobry mecz i powr鏒 kruszwiczan na fotel lidera!
Dodane przez Many1991 dnia maj 22 2011 23:30:22
LiderGop這

Gop這 Kruszwica 2-0 Lider W這c豉wek

Bramki:

* 37 min - Rafa Redmann (karny)
* 73 min - Mateusz Bi這szewski

Sk豉d: M造narek - 真rawski, Suli雟ki, Koz這wski, Talaska - Kaniewski (od 89 min. Bia趾owski), Kotecki, K.Bentkowski, Kropski (od 58 min. Adamski), Redmann (od 83 min. A.Bentkowski) - Bi這szewski (od 77 min. Bagrowski).

Nie grali: O.Stanecki, Kornacki.

草速a kartka - Kotecki.

Ciekawe i stoj帷e na dobrym poziomie widowisko obejrzeli w sobotnie popo逝dnie kruszwiccy kibice. M這dy zesp馧 Lidera zaprezentowa si w Kruszwicy bardzo korzystnie i udowodni, i nieprzypadkowo znajduje si w czo堯wce tabeli. Niestety dla w這c豉wian, wszystko to by這 za ma這 na graj帷ych dobry mecz i zdeterminowanych pi趾arzy Gop豉.

Sobotnie spotkanie zacz窸o si od lekkiej przewagi naszego zespo逝, jednak po kilkunastu minutach gra si wyr闚na豉, a walka toczy豉 si g堯wnie w 鈔odkowych rejonach boiska. Przeciwko graj帷ym bardzo techniczny futbol i wybieganym rywalom zawodnicy Gop豉 przeciwstawili ogromn determinacj i wol walki.

Szcz窷liwa dla naszej dru篡ny okaza豉 si 37 minuta meczu w polu karnym sfaulowany zosta Mateusz Bi這szewski, a skutecznym egzekutorem "jedenastki" okaza si Rafa Redmann. Cztery minuty p騧niej kruszwiczanie mieli ogromn szans na podwy窺zenie wyniku, jednak Mateusz Bi這szewski za d逝go zwleka z podaniem do wychodz帷ego na czyst pozycj Rafa豉 Redmanna, w efekcie straci pi趾 i wynik do przerwy nie uleg ju zmianie.

Druga po這wa dostarczy豉 r闚nie licznym kibicom wiele emocji. Go軼ie starali si ze wszystkich si doprowadzi do remisu, jednak ich akcje w por zdo豉li likwidowa defensorzy Gop豉, a do鈔odkowania i strza造 z dystansu pewnie wy豉pywa bardzo dobrze dysponowany Tomasz M造narek. Znacznie gro幡iejsze by造 akcje Gop豉. W 67 minucie Mateusz Bi這szewski przelobowa bramkarza go軼i, jednak pi趾a po jego strzale min窸a 鈍iat這 bramki, Zawodnik ten zrehabilitowa si w pe軟i sze嗆 minut p騧niej, kiedy to po podaniu Krzysztofa Koz這wskiego wymanewrowa bramkarza w這c豉wian i pewnym strza貫m ulokowa pi趾 w bramce.

W tym momencie pi趾arze z W這c豉wka rzucili si do odrabiania strat, lecz mimo optycznej przewagi w ko鎍闚ce spotkania nie potrafili stworzy sobie klarownych sytuacji do strzelenia gola. Ich akcje skutecznie przerywali graj帷y niezwykle ofiarnie pi趾arze Gop豉, kt鏎zy sami przy ka盥ej okazji przeprowadzali gro幡e kontrataki. Najlepsz okazj do zdobycia trzeciej bramki mia Kamil Adamski, lecz pi趾 po jego strzale obroni golkiper Lidera.

Ko鎍owy gwizdek s璠ziego kibice przyj瘭i z du篡m aplauzem, a schodz帷ych do szatni pi趾arzy obu dru篡n po瞠gna造 zas逝穎ne brawa. Wed逝g pomeczowych opinii wielu sympatyk闚 Gop豉, nasz zesp馧 rozegra najlepszy mecz w rundzie wiosennej na w豉snym boisku, a po nieoczekiwanej pora盧e Szubinianki z Mieni Lipno, kruszwicka dru篡na jest jedyn, kt鏎a w tej rundzie nie zazna豉 jeszcze goryczy pora磬i.

Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Brak post闚.
Gop這 Kruszwica - Serwis kibic闚

Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie | okazjanazakupy.pl