Gop這 wraca na w豉軼iwe tory...
Dodane przez Many1991 dnia kwiecie 18 2012 13:19:46

ζbiszynGop這

Note ζbiszyn- Gop這 Kruszwica 1:2 (0:1)

Bramki dla Gop豉i: 0:1 bramka samob鎩cza (Jakub Suszek), 1:2 Krzysztof Krajniak (88)

Gop這: T. M造narek, K. Koz這wski, K. Bentkowski, M. Niewiadomski, M. Talaska, S. Roszak, A. Kaniewski, K. Kotecki, F. Koz這wski (61 R. Redmann), A. Plewa, K. Krajniak

Po remisie z LTP Lubanie i dotkliwej przegranej z Solcem przychodzi czas zwyci瘰tw. Po rozgromieniu Startu Radziej闚 5:2, na meczu wyjazdowym z Noteci ζbiszyn pokonujemy rywala 2:1.

Gracze kruszwickiego Gop豉 pokazali w tym meczu bardzo dobr i sk豉dn gr, kt鏎a owocowa豉 dobrymi okazjami strzeleckimi. Swoj cegie趾 do pora磬i do這篡li tak瞠 gracze gospodarzy, Noteci ζbiszyn, kt鏎zy pope軟ili kilka niewymuszonych b喚d闚, daj帷 tym samym okazj przyjezdym na strzelenie gola. Gospodarze przyst徙ili w mocno os豉bionym sk豉dzie, na rezerwie zasiad do鈍iadczony i gro幡y Tomasz Ko鄉ider, pauzowa za kartki Piotr Wo幡iak, oraz brak Piotra Muchy i Bartosza Szalkowskiego przyczyni豉 si do tego 瞠 gra naszych przeciwnik闚 szybko straci豉 rozp璠 i werw.

Gospodarze ju w 5 minucie meczu mogli wyjsc na prowadzenie, lecz pi趾a po strzale Fabiana Malerowicza nie znalaz豉 drogi do siatki kruszwiczan. W odpowiedzi pi趾arze z Grodu Popiela sprawnie wyprowadzili kontratak, w sytuacji sam na sam znalaz sie Filip Koz這wski, jednak g鏎a z tego pojedynku wyszed bardziej do鈍iadczony bramkarz gospodarzy Micha Walczak. Gra Gop豉 nabiera豉 coraz wi瘯szej p造nno軼i i tempa, czego efektem jest sytuacja z 22 minuty meczu. W kontrataku Krzysztof Bentkowski odda piekielnie mocny strza,pi趾a odbi豉 si niefortunnie od n鏬 Piotra G這dka i pokierowa豉 si do bramki obok bezradnie interweniujacego bramkarza gospodarzy.

Na drug po這w meczu gracze Noteci pragn帷 odzyska straty zmieni豉 sw鎩 spos鏏 gry na bardziej ofensywny. Zaowocowa這 to strzeleniem bramki. Po do鈔pdkowaniu Filipa 真rawskiego pi趾e do staki przyjezdnych skierowa Kamil Skonieczka. Prowadzeniem gospodarze cieszyli si zaledwie…1 minut. Po wykonaniu rzutu ro積ego najwy瞠j do pi趾i wyskoczy Krzysztof Krajniak i pewnym strza貫m wyprowadzi go軼i na prowadzenie. Do ostatniego gwizdka s璠ziego nie ogl康ali鄉y juz barmek. Mecz zako鎍zy si wynikiem 2:1, z kompletem punkt闚 i w bardzo dobrej atmosferze pi趾arze kruszwickiego Gop豉 powr鏂ili do Kruszwicy.

Autor: Przemys豉w Bohonos