Strona G堯wna Terminarz Flagi (Nowy) O Nas (Nowy) Relacje (Nowy) Galeria Filmy ForumNiedziela, Czerwiec 20, 2021
Nawigacja
Strona G堯wna
Terminarz
Flagi (Nowy)
O Nas (Nowy)
Relacje (Nowy)
Klub
Stadion
Kontakt

Galeria
如eiwnik
Filmy
Forum
Na Forum
Najnowsze Tematy
Sprzedam mieszkanie ...
Hi
Gad瞠ty
[Z] Koszulki "Tylko ...
Pami徠ki....
Najciekawsze Tematy
Projekty vlepek :) [58]
Pami徠ki.... [43]
Dawne wyjazdy i w... [40]
Jaka ekipa jest n... [27]
MOBILZACJA !!! 6 ... [22]
Go軼i Online: 1
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanch Uzytkownik闚: 238
Najnowszy U篡tkownik: BriksLow
Buttony
D帳 Barcin

Zawisza

Pogo

W這c豉via

Sklep kibica

Zobacz Temat
Gop這 Kruszwica - Serwis Kibic闚 | Hyde Park | Hyde Park
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor Dawne wyjazdy i wspomnienia z meczy
GK1925
U篡tkownik

Post闚: 8
Data rejestracji: 28.05.09
Dodane dnia 24-12-2009 15:36
Tak jak w temacie piszemy o dawnych ciekawych wyjazdach jak i o ciekawych meczach u siebie smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Autor RE: Dawne wyjazdy i wspomnienia z meczy
Maestro
U篡tkownik

Post闚: 29
Miejscowo嗆: Kruszwica
Data rejestracji: 17.05.08
Dodane dnia 24-12-2009 15:38
hehe smiley Dobry temat smiley Choc nasza historia niejest zbyt d逝ga Wyjazdy Zawsze mia造 sw鎩 urok smiley
zapraszam do aktywnego uczestnictwa Starszego Grona Forum;]
smiley poZdro smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Post闚: 95
Data rejestracji: 18.07.08
Dodane dnia 26-12-2009 17:18
Pami皻ny mecz bara穎wy z Cukrownikiem Fabianki na wyje寮zie... Nas jakie 15 os鏏 plus oko這 150 piknik闚 smiley ca豉 trybuna g堯wna zaj皻a smiley a miejscowi w jakie 20 os鏏 musieli si przenie嗆 na drug stron smiley.
Do rzeczy... nasza 15 z dobrym dopingiem w I po這wie, w drugiej do dopingu do陰czaj sie nawet pikniki... ponad 150 os鏏 skadnuje g這郾e GOPEΘO GOPEΘO... czy PZPN PZPN... i wiele innych przy酥iewek, efekt naprawde zajebisty, miejscowi uciszenismiley.
Mecz remisujemy 2:2, boisko tragedia... s璠zia bez komentarza, ale w dobrych humorach udajemy si do Kruszwicy.
Tydzie p騜niej rewan w Kruszwicy w Naszym m造nie jakie 50-60 os鏏 w tym kilka D帳 Barcin, go軼ie nas zaskoczyli i zjawili si w jakie 15 os鏏. W przerwie id do sklepu i zostawiaj swoj fan, po powrocie nie zorientowali si nawet 瞠 ich fana wisi do g鏎y ko豉mi i wisi豉 tak do ko鎍a meczu, og鏊nie du瘸 napinka z ich strony jednak ich uciszamy smiley Mecz wygrywamy 3:0 smiley po spotkaniu wielka feta na boisku razem z pi趾arzami i wszystkimi kibicami z g堯wnej, wszyscy ciesz sie z powrotu do V-ligi... co pi瘯nego smiley

Temat naprawde ciekawy i zach璚am wszystkich do opisywania ciekawych spotka wyjazdowych jak i meczy u siebie smiley
PoZdrawiam smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 26-12-2009 17:26
Pami皻ny mecz w nieszawie ten drugi tez by nawet niez造 nie tylko w naszym wykonaniu ale i w wykonaniu naszego Drajwera smiley Juz na zbi鏎ce gdy weszlismy do autobusu kierowca nas za豉ma te jego pami皻ne s這wa "A gdzie jest ta nieszawa" Zwali豉 na kolana niejednego smiley hehe droga to og馧em jeden wielki melanz oczywiscie Niezapomniany zwrot akcjii spotkal nas na drodze gdy nasz drajwer troche sie zawiesil i musielismy sie cofac bo pomylil drogi ;] w m造nie 25 os.jak sie niemyle Swoj sektor smiley No i jedyny mecz na kt鏎ym by豉 policja w nieszawie hehe ;] Spowrotem Tylko post鎩 na jakims Poligonie i pami皻na fotka ;] z star flag smiley poZdrawiam i Piszcie dalej smileysmileysmileysmileysmiley
Edytowane przez Maestro dnia 26-12-2009 17:30
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 26-12-2009 17:56
Runda wiosenna sezon 2008/09 postanawiamy wesprze braci z Barcina na meczu w Pako軼i z Noteciank. Na przystanku stawiamy sie w 17 os鏏 i spokojnie czekamy sobie za autobusem, nagle psiarnia wpada nam na przystanek i zaczyna si spisywanie i kamerowanie. Jeden pies zada pytanie ''Gdzie jedziecie?'' kilka os鏏 mia這 na sobie szaliki i pad豉 odpowied ''NA BASEN'' smileysmiley pies: ''A po co wam szaliki?'' kibic; '' Panie bo jak sie wyjdzie z wody to zimno jest'' smileysmiley zwa豉 niemo磧iwa smiley. Panom policjantom pu軼i造 nerwy i po kolei wzi瘭i kilka os鏏 do radiowozu, ka盥emu pytali sie gdzie jedziemy i za ka盥ym razem pada豉 odpowied ''Na basen'' smiley Tak d逝go nas przetrzymywali 瞠 odjecha nam ostatni autobus, mundurowi 豉dnie si z nami po瞠gnali i pojechali w huj my automatycznie biegiem z Zagopla na Rynek licz帷 瞠 tam b璠zie jecha jaki autobus, niestety za p騧no. Na postoju taxi jak nigdy tylko jedna taks闚ka do kt鏎ej od razu wbijaj 4 osoby, zaczynaj sie niegocjacje... kierowca domaga si 40 z za dojazd do Ina, na to Pan SZ. ''30 i paierosa'' pad豉 odpowied nie ''32 i papierosa'' "NIE!!!"''no to 35 ale bez papierosa smiley'' ''OK". Owa czw鏎ka doje盥瘸 do Ina i z tamt康 zabiera si z Goplani do Pako軼i. Rszta zosta豉 na Rynku w Kruszwicy i czeka za reszt taks闚ek zjawi豉 si jedna, kierowca chcia 30 z do samej Pako軼i smiley no to jedziemy. Jakie 5 km za Kruszwic jedzie za nami suka na sygnale i zatrzymuje nas.smiley. Zakazali kierowcy aby zawi霩 nas na ten mecz i zostajemy zawr鏂eni do Kruszwicy. Na szybko軼i montujemy 1 fur i doje盥瘸my do Pako軼i w jakiej 5 minucie meczu. Na naszym sektorze jakie 60 os鏏 w tym my 8 i oko這 30 Goplanist闚, Notecianki w m造nie oko這 8 dych, du瘸 napinka z ich strony. Po meczu kaski prowadz Barciniak闚 na przystanek, a My z Goplani czekamy za swoim autobusem do Ina, kt鏎ego dosy d逝go nie by這 wida, wi璚 milicjanci postanowili zapakowa ponad 40 os鏏 w 3 du瞠 suki smiley, 軼isk niesamowity, w radiowozie w kt鏎ym jecha貫m zwa豉 na maxa smiley nucili鄉y piosenki od Jeste szalona po Ch這pcy radarowy co nie podoba這 sie milicjantom, pr鏏owali nas uciszy a my dalej swoje smiley. Doje盥瘸my do Ina, ma造 melan篡k z Goplani i wszyscy w dobrych humorach udajemy si do Kruszwicy smiley
Pami皻am jeszcze kilka ciekawych wyjazd闚 smiley napewno p騧niej je opisze smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
kawa_BCN
U篡tkownik

Post闚: 1
Data rejestracji: 26.12.09
Dodane dnia 26-12-2009 17:58
Hmm chyba ciekawy by wyjazd do Znina, zakaz palenia w autobusie z豉many, wino si lalo flaszki za oknosmileyna miejscu tez ciekawie przed meczem jak i po, gdy si kroi豉 akcja a tu tekst jednego "kurwa drzwi nie mog貫m otworzy", jeszcze jeden mecz u was mi utkwi w pami璚i co nikt trze德y nie wyjecha(nie licz帷 kierowc闚)smiley Jak T.[poZdrowienia do Wi瞛ienia] lata z 5L butla wody, kubeczkami i butelkami "sprytu";D
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 26-12-2009 18:06
Niestety nieby這 mnie tam smiley poZdrawiam Barcin !! smileysmiley D&G
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 26-12-2009 18:16
Pami皻am jak 2 lata temu ja i jeszcze dw鏂h kumpli pojechaili鄉y na mecz do Janowca Wlkp. Pi寮zi這 niemo磧iwie, ci庵le pada 郾ieg przez kt鏎y nie by這 wida pi趾i. Na meczu kilku ochronia篡 kt鏎zy nas zjebali i powiedzieli 瞠 mamy i嗆 do sektora dla przyjezdnych smiley no to idziemy. W '' sektorze go軼i'' by這 ju 3 podpitych kibic闚 Sparty kt鏎zy ci庵le sie do Nas sapali, a jak im powiedzieli鄉y co o nich my郵imy to od razu zrobili si czerwoni i sie zamkn瘭i smiley Sparta z oko這 25 osobowym m造nkiem, ich doping ni鏀 si dobrze dzi瘯i dobrej akustyce stadionu, ale rozjeba這 mnie to 瞠 ca造 m造n spiewa z kartek, a prowadz帷y mia nawet sw鎩 zeszyt z przy酥iewkami smiley. Powiem szczerze 瞠 obawia貫m si Pa逝czanki kt鏎a mog豉by nam tam wjecha, jednak to ''chuligani'' z Janowca zaatakowali Nas... 郾ie磬ami smileysmileysmiley nie pozostali鄉y im d逝積i smiley wygrali鄉y wtedy mecz z liderem 1:0 i w dobrych humorach udali鄉y si w droge powrotn.
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Kruszwiczanin
U篡tkownik

Post闚: 4
Data rejestracji: 01.06.08
Dodane dnia 27-12-2009 02:48
No wyjazdy zawsze s udane...
mi w g這wie najbardziej utkwi wyjazd do Nieszawy, ale ten od razu po wej軼iu do V ligi, by to chyba pierwszy wyjazd MG'07 a mia miejsce w sezonie 07/08 rundy jesiennej... na ten mecz meldujemy si si w 14 os鏏 (w tym 10 MG'07 ). Na pocz徠ku m這dy sk豉d postanawia wej嗆 na do嗆 wysok g鏎k aby troszeczk uzupe軟i sobie p造ny smileysmiley dla m這dej ekipy wina nie by造 jeszcze tak popularne jak teraz wi璚 pili鄉y czyst... na oko這 15 minut przed rozpocz璚iem meczu "ochroniarz" wo豉 nas na d馧 i odsy豉 na trybuny, twierdzi 瞠 dobrze ze nas teraz zawo豉 bo dwadzie軼ia minut p騧niej ju by鄉y nie zeszli( i musz przyzna 瞠 mia troszk racji, w鏚ka zaczyna豉 dzia豉smiley) :%. Docieramy na trybuny gdzie ko鎍zymy to co zacz瘭i鄉y na g鏎ce. Pierwsza po這wa mija praktycznie bez przyg鏚, jedynie od strony miejscowych lekka napinka na kt鏎 staramy si nie reagowa co wprawia ich w jeszcze wi瘯sze wkurwienie smileysmiley w trakcie przerwy ju w ca造ch sk豉dzie postanawiamy zn闚 wej嗆 na g鏎k i z niej zaznaczy swoj obecno嗆 wywieszeniem flagi i paroma okrzykami. pocz徠ek drugiej po這wy nie zapowiada nic ciekawego, lecz jak si mo積a by這 spodziewa alkohol zrobi swoje. Jeden z naszych zaczyna bluzga na miejscowych, na co wida oni tylko czekali. B璠帷 na g鏎ce widzimy, 瞠 z jednej strony zbiera si do嗆 sporawa liczba os鏏 (oko這 40) a z drugiej grupka licz帷 miej wi璚ej tyle co my. Pierwszy 鄉ia貫k wy豉muj帷 si z grupy podbiega by zabra nam fan, lecz zostaje tylko wy鄉iany smiley widz帷 瞠 gospodarze bior nas w przys這wiowe kleszcze, postanawiamy "zej嗆" z g鏎ki i uda si w stron boiska. Jednak g鏎ka wydaje si by bardziej stroma ni my郵eli鄉y i praktycznie wszyscy zlatujemy z niej z do嗆 du膨 szybko軼i a na koniec spadamy z oko這 p馧tora metra na ziemie. Po oczepianiu powracamy na trybuny, po chwili melduj si mundurowi i do niczego wi璚ej tego dnia ju nie dochodzi...
To na tyle je郵i chodzi o Nieszaw smiley niebawem opisze jeszcze jakie beczkowe wyjazdy smiley
Edytowane przez Kruszwiczanin dnia 27-12-2009 03:05
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 28-12-2009 20:34
W Pami璚i Zosta mi te Wyjazd Do Piechcina za A-klasowych wycieczek [oby nigdy wi璚ej] Sam wyjazd by Przynajmniej dla mnie bardzo Ciekawy bo by to m鎩 pierwszy wyjazd na Gope趾o;] Rano Stawilismy sie na zbi鏎ke z Kumplem smiley i Wyjechalismy z Kruszwicysmiley Zameldowalismy sie w Piechcinie oko這 2 h przed meczem wiec kilku starszych wybralo sie po wyborowe trunki.Ok.10 minut przed meczem wielki ryk przed stadionem Ja na kumpla patrze taki speszony ;D i mowie do niego To idzie Piechcin ??!!! i zosta造 mi w g這wie pami皻ne s這wa ziomka;] Ogarnij To Bracia z Barcinasmiley))) Barciniacy Podbili i odrazu zaczela sie feta smiley co og馧em zakonczyla sie dla mnie kimaniem na 豉wce smiley bo przedawkowa貫m% ;D Kilku z Nas Wybralo sie pozniej do Barcina na mecz ;] Tam Tez Ponoc by這o Oj Grubo...smiley ale niech to opisze ktos inny poniewaz niedotarlem tam z przyczyn naturalnych smiley poZdrawiam smiley

ZABIJ MNIE ZA TO 浩 JESTEM KIBICEM !!!
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 28-12-2009 20:56
17 stycznia 2009 ta data na d逝go zapadnie mojej pami璚i smiley a mianowicie dlatego, 瞠 by to turniej w Barcinie, ale zaczne od pocz徠kusmiley.
Wyjazd zaplanowany zosta na godzin 8.00, na przystanku stawiamy si w 10 os鏏 i wyruszamy w droge do Inowroc豉wia. W Inie przesiadka... wi璚 idziemy do pobliskiej Biedronki po napoje wyskokowe (by豉 to godzina gdzie 8.40 kasjerka zdziwiona 瞠 od samego rana kto kupuje alko w takiej ilo軼i smiley ). Po zakupieniu owych trunk闚 ruszamy w dalsz droge, kt鏎a mija w mi貫j atmosferze, od czasu do czasu 酥iewamy a niekt鏎e osoby ju sie nie mog造 doczeka i spo篡waj napoje procentowesmiley. W Barcinie meldujemy si kilka minut przed godzin 10 kilka os鏏 posz這 jeszcze do sklep闚 po wi瘯szy asortyment smiley Reszta wbija na hal, gdzie by這 ju 20 Goplanist闚. Oczywi軼ie na ca貫j hali jeden wielki melan smiley. P騧niej doje盥瘸 jeszcze nasza fura i w sumie jest nas 15 os鏏. Z wydarze sportowych nie pami皻am nic smiley wiem tylko 瞠 prowadzimy dobry doping na meczach D瑿u i Goplanii, D瑿iarze prezentuj chyba 2 oprawy. Turniej ko鎍zy si o godzinie 17, a powr鏒 zosta zaplanowany na godzin 20 smiley, wi璚 udajemy si na PKS i czekamy sobie za autobusem, jeden kierowca nas wyjeba i nie wpu軼i nas do autobusu. Jedna osoba od nas zostaje na dalszym melan簑 w Barcinie, a my ruszamy w droge. Ca造 czas w autobusie s造cha g這郾ie 酥iewy, do tego przeje盥瘸j帷 przez Pako嗆 kilkakrotnie wje盥瘸my na Noteciank. Doje盥瘸my do Ina, 瞠gnamy si z Goplanistami i wracamy do Kruszwicy. Jeste鄉y ju w domach i dowiadujemy si 瞠 jeden z naszych zgubi si w Inie i wraca z buta smiley na szcz窷cie kto podjecha po niego fur smiley. Wyjazd naprawde zajebisty ju nied逝go powt鏎ka, mam nadzieje 瞠 tym razem stawimy si w jeszcze wi瘯szej liczbie smiley.
poZdrawiam smiley
Edytowane przez Dudek dnia 28-12-2009 20:57
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Joziu_KKS
U篡tkownik

Post闚: 3
Miejscowo嗆: Inowr[Z]oclaw
Data rejestracji: 10.03.09
Dodane dnia 28-12-2009 21:11
Chemik Bydgoszcz - Goplania
ok.30 os zbieramy si na dworcu i wbijamy do poci庵u.Kanar od pocz徠ku robi problemy.W Jaksicach nas wyrzuci i stwierdzi, ze jak bedzie 100zl to jedziemy.My ukulalismy kwote ale pociag odjechal.Wkoncu znalezlismy sie w Inowroclawiu wiec postanawiamy udac sie na nasz stadion.Za kwote przeznaczona dla kanara kupujemy alko..smiley Na stadionie okazuje sie ze juniorzy graja mecz z Elana smiley Skonczylo sie ze zawineli chlopaka od nas .Po wszytskim wracamy na stadion i czekamy na wynik z Bydgosczy.

Turniej w Barcinie rowniez ciekawy smiley pamietam zajebista goscine barciniakow .
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 04-01-2010 20:24
2 lata wstecz wyjazd do 疸ina doping dobry, drobna oprawa, ale to pomin...Pami皻am jak jeden z Naszych w przerwie meczu zacz掖 bajerowa 2 laski ze 疸ina smiley Szczeg馧闚 nie pami皻am, ale wiem jak m闚i im, 瞠 ukradnie je do Kruszwicy, 瞠 2 si na jego kolana zmieszcz i 瞠 jest dobrze ''wyposa穎ny'' smileysmiley laski si wystraszy造, stwierdzi造 瞠 ma najebane, 瞠 musi i嗆 si leczy i zjeba造 smileysmiley Mo瞠 sam ON (Sz.) opisze jak to dok豉dnie by這 smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 04-01-2010 20:32
No og馧em to byly zdrowe laski smiley no ale to bylo tak smiley Mecz Z jedn naprawde konkret atrakcja czyli atakuj帷a nas grupa 30 osobowej Pa逝czanki ;P ale mimo trosk zatrzymuje j BANDA smiley 3 ochroniarzy smiley

zas w przerwie przyszly dupcie smiley i tak pon皻nie patrzyly ;D wi璚 podbilem ;D w 5 minut dostaly oswiadczyny ;D i oferte na dziecko smiley ale stwierdzily ze trzeba sie leczyc smiley Dudzio zapodaj wypad na Brzysko smileysmiley

Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 04-01-2010 20:47
No wi璚...smiley pocz徠ek sezonu 09/10 wyjazd do Brzyskorzystewka. By豉 to niedziela, na wiosce wszystkie sklepy pozamykane... wi璚 z kumplem postanowili鄉y wybra si do sklpeu kt鏎y jest oddalony o 4 km od stadionu, szli鄉y kraj闚k i pr鏏owali鄉y zabra si na stopa smiley udaje mi si z豉pa jedn fur smiley ... jedziemy. W sklepie zaopatrzyli鄉y si w % i powr鏒 na stadion (znowu na stopa i znowu mi sie uda這 z豉pa smiley). Przed wej軼iem jakie dziadki z ochrony powiedzia造 瞠 bez biletu nie wejdziemy... zaczynaj sie dyskusje, ochroniarz zjebany i idzmey ogl康a mecz zza p這tu, tam podbija do nas drugi ochroniarz i powiedzia 瞠 mamy i嗆 kupi bilety... to udajemy si ale na trybune przez boisko smiley Na meczu wielki piknik i alkoholizacja smiley W przerwie meczu z n闚 postanawiamy wybra si do sklepu i zn闚 jedziemy na stopa smiley pozosta mi w pami璚i tekst kierowcy: '' co do sklepu jedziecie bo alko zabrak這'' ja na to ''no tak jakby smiley'' drajwer: ''w豉郾ie czu smileysmiley''. Powr鏒 te na stopa smiley w sumie zatrzymali鄉y 4 fury smileysmiley. Po meczu rozklejamy jeszcze kilka vlepek na wiosce co nie spoddoba這 si pewnej kole瘸nce smiley ma豉 wymiana zda smiley. P騧niej owa kole瘸nka sie zbulwersowa豉 i zaatakowa豉 kumpla M. smileysmileysmiley jednak on jak przysta這 na gentelmena smiley tylko sie broni, po ca造m zaj軼iu przez dobra p馧 godziny 鄉ia貫m si z tego smileysmiley. Je瞠li komu si wydaje, 瞠 wyjazdy na takie wioski s nudne to powiem mu, 瞠 si grubo myli smiley
poZdro smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 04-01-2010 21:35
Jednym z Ciekawych [beczkowo] meczy byl wyjazd do PIOTRKOWA KUJAWSKIEGO smiley totalna brecha smiley na mecz pojechalismy w 7 os. wiadomo kilu z nas wyjadacze 5 ligowych wyjazdow ;] a reszta z czystej ciekawosci.Pytaj帷 dlaczego jad na mecz zazwyczaj da這 si us造szec "bo tam sie cos dzieje" no nic smiley jak nigdy obstawa niebieskich do Brzescia i jestesmy wolni;] Dojezdzaj帷 do pIOTRKOWA [zaraz sie dowiecie dlaczego przec p a nie przez P] widzimy og鏊nie rynek wielkosci po這wy boiska [orlika]smileysmileysmileysmileysmiley Lecz mniejsza o to smiley wybralismy sie na miejscow stacje benzynow smiley po wzmocnienia smiley i na mecz;D og馧em na meczu nigdy niewidzialem zeby ktos rakiete prowadzil przy pomocy TALERZY OD PERKUSJI smiley oraz wywieszaj帷 na p這t...SEKTOR紟KE smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley Po Meczu prawie dosz這 do spi璚ia z ca陰 armi buractwa lecz lec w nasz strone butelki i puszki wiec musimy sie wycofacsmiley .Niewiem czy dla miejscowych kibic闚 to byly jakies derby ??? [mecz przegralismy wtedy jak sie niemyle 0-2 albo 0-3 ] To gdy wyjezdzalismy z tej wioski bylo tam ruchu jak na pochodach 1 majowych normalnie feta Kibice Szli ulic wiara im w oknach flagami Polski macha豉 smiley Niezapomniany Widok ;] poZdrawiam smileysmiley

Edytowane przez Maestro dnia 04-01-2010 21:36
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maruder
U篡tkownik

Post闚: 37
Data rejestracji: 02.12.08
Dodane dnia 05-01-2010 08:56
Jeszcze jedna sytuacja utkwila mi w pamieci z wyjazdu na turniej do Barcina, gdy podczas drogi z Ina pijac i spiewajac w pewnej chwili wstaje jakis dziadek i skierowany do Sz mowi jesli nie zamkniesz zaraz mordy to wysiadziesz, zmieszany Sz mometalnie usiadl a cala wybuchla smiechem i po chwili od nowa zaczely sie spiewy;D
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Maestro
U篡tkownik

Dodane dnia 05-01-2010 14:18
xDDD pami皻am smiley no ale co smiley starszym sie ust瘼uje czasem xD poZdro smiley

Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dudek
U篡tkownik

Dodane dnia 05-01-2010 19:49
http://www.fothost.pl/upload/10/01/8885a359.jpg
http://www.fothost.pl/upload/10/01/c7f34b93.jpg
http://www.fothost.pl/upload/10/01/a8934ff5.jpg
http://www.fothost.pl/upload/10/01/28071b33.jpg

jeszcze kilka fotek z trybuny z ostatniego ''wypadu'' do 疸ina smiley
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
krs_LP
U篡tkownik

Post闚: 6
Data rejestracji: 24.08.08
Dodane dnia 05-01-2010 20:40
Musz przyzna 瞠 temacik bardzo dobrysmileyZnajd woln chwile to jakie moje wspomnienia tutaj napiszsmiley
A tak na szybko to mog doda co do wspomnianego ju wyjazdu do Nieszawy 07/08.
Pami皻a kto teksty z tego wyjazdu?Jak wie郾iak dobiera si do naszej flagi i pad這"Spierdalaj bambrze" oraz "G.bierz lole"A poza tym warto wspomnie 瞠 z tej g鏎ki to niekt鏎zy lecieli lepiej ni Ma造sz i wpadali na ziomk闚 kt鏎zy byli przed nimismiley
pzdr!
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Nie jeste jeszcze naszym U篡tkownikiem?
Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Poprzedni Mecz:

20 Pa寮ziernik (Sobota)

godz. 14:00

Gop這
Gop這
Kruszwica

7:1

Unia
Unia
Gniewkowo
Mini Tabela
NazwaMPBr
1 Start Warlubie 12 29 27-9
2 W這c豉via 12 2830-11
3Brodnica 11 25 16-6
4 Grom Osie 12 21 21-10
5Lipno 12 20 21-13
6 Gop這 K-ca 12 19 17-21
7Izbica Kuj. 12 18 21-26
8 Szubin 11 16 23-19
-->Ca豉 Tabela<--
By Natalka
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Brak post闚.
Gop這 Kruszwica - Serwis kibic闚

Za堯 : W豉sne Darmowe Forum | W豉sn Stron Internetow | Zg這 nadu篡cie | okazjanazakupy.pl